10.01.2018

Oto pojawił się przed chwilą zupełnie nowy i najprawdopodobniej pierwszy taki z cyklu tomik, zawierający moje wybrane wiersze i piosenki. Chciałbym podziękować Pawłowi Płaszczykowi za  poświęcony czas na  skład i oprawę graficzną i troskę o pomyślny finał.

Książeczka zawiera wybrane teksty, napisane na przestrzeni lat 2007-2017. W tym czasie powstało ich oczywiście wiele więcej, jednak forma zakładała przekrój i wybiórcze wspomnienie pewnych poetycko-życiowych okresów. Znajdziemy tu niepublikowane wcześniej fragmenty cykli i programów słowno-muzycznych takich jak: Pamiątki, Secesje, Dzieci Wszechświata, Podróże z balladą, Słowiańska dusza. Wszystko pod wspólnym tytułem Chwile.

Ta wspomnieniowo–rocznicowa książeczki będzie dostępna m.in. na naszych koncertach (aktualne terminy: TUTAJ)

 Serdecznie zapraszam,
Ł.N. Caryna

 

01.01.2018

Zapraszam serdecznie Państwa na nasze koncerty! Nasze, to znaczy koncerty Grupy Caryna, koncerty tzw. Małej Caryny (czyli duetu Nowak-Marańda) oraz projektu Pieśni Naszych Czasów (Nowak-Snokowski). Obecność  na scenie wspaniałych muzyków ( a jednocześnie moich przyjaciół) zapewnia niezapomniane muzyczne chwile. Również dla mnie. Rozpoczynamy kolejny rok w tej niełatwej rzeczywistości licząc, że dzięki muzyce i słowom pozostawiamy ten świat po sobie trochę lepszym. Będę starał się co jakiś czas odświeżyć tę stronę, myśl, zaproszenie. Długa wirtualna przerwa była potrzebna na przebudowy i zmiany. Ale nie był to rok przerwy od muzyki. Cały czas trwa nasza trasa, na której Was spotykamy i oby tak było i w tym roku! Dziękuję tym, którzy wytrwali i trwają.

Ł.N. Caryna